Loading…

ELEKTRYK SAMOCHODOWY

Mobilny elektryk samochodowy Warszawa - Mechanika Samochodowa, Dojazd do klienta, mechanik przyjedzie do ciebie i naprawi auto pod domem.
Kontakt

Jak otworzyć układ scalony i co jest w środku?W filmie pokazuję proces otwierania układu scalonego w możliwie dostępny dla każdego sposób. Układy scalone można także otwierać podgrzewając je np. na starej patelni, lub używając zwykłej zapalniczki.

Youtube Naprawa elektroniki samochodowej, naprawy komputerów, liczników, airbag, immobilizerów, korekta liczników, cb radio serwis. Naprawa elektryki samochodowej Warszawa mazowieckie, stan elektryki i elektroniki auta, nie ma co zaczynać większości napraw, nawet mechanicznych! Podłączenie i programowanie sterownika ECU, Jak diagnozować i naprawiać sprzęt elektroniczny w Samochodzie, mechanika pojazdów w Warszawie.

Naprawa i serwis elektryki samochodów osobowych i dostawczych marki Audi, Toyota, Mercedes, Kia lub Skoda

Naprawa – Magistrala CAN w samochodzie, naprawa elektryki samochodowej, naprawa elektroniki samochodowej, Elektryk samochodowy Warszawa.

Konserwacja i serwis samochodów osobowych i dostawczych marki Mercedes-Benz
AM-Serwis istnieje od około 21 lat, choć jej założyciele pracują w swoich dziedzinach od ponad 23 lat.
Super inteligentny MB

Dysponujemy jedną czterokolumnową windą, która może pomieścić pojazdy o masie do 3,5 tony i wysokości 4,3 metra na wjazd oraz pięć dwukolumnowych wind do obsługi samochodów osobowych.

Wspólnie z naszym zespołem zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w oficjalnej obsłudze MB i Bosch. W AM-Serwis pracuje dwunastu pracowników. Resztę zespołu tworzy zespół mechaników, elektryk specjalizujący się w elektronice samochodowej, dostawca niezbędnych podzespołów oraz kierowcy. Dzięki temu możemy szybko i skutecznie naprawić każdy powierzony nam pojazd, nawet flotowy. Stali Klienci mogą liczyć na nas w zakresie obsługi „od drzwi do drzwi”.

Mercedes Benz W201(190), W123, A-Class, B-Class, C-Class, E-Class, G-Class, M-Class, S-Class, V-Class, Sprinter, Vito naprawy elektryczne i elektroniczne są wykonane.

Serwisowane są tu zarówno pojazdy napędzane benzyną, jak i olejem napędowym.

Aby diagnozować i naprawiać pojazdy marki Mercedes zgodnie ze specyfikacją fabryczną, dużo zainwestowaliśmy w wyposażenie techniczne.

Elektryk Samochodowy z Dojazdem

Możemy dostarczyć oryginalny artykuł lub tańszą alternatywę wykonaną przez godnego zaufania producenta.

Wszystkie dostarczane przez nas nowe komponenty i usługi są objęte 12-miesięczną gwarancją bez dodatkowych kosztów.

Testowanie elektroniki za pomocą diagnoskopu dedykowanego do mercedesa

Nasza organizacja wykorzystuje tylko najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny do przeprowadzania testów diagnostycznych podzespołów elektronicznych pojazdów marki Mercedes zobacz artykuł >. Nasze narzędzia pozwalają nam na naprawę pojazdów nawet z 2018 roku, jak i tych z lat 80-tych, w tym zarówno nowych Mercedesów, jak i klasyków.

Oddając swojego Mercedesa na serwis elektryczny i elektroniczny możesz liczyć na kompleksową analizę komputerową elektroniki Twojego pojazdu, a także na jej wymianę lub naprawę.
Silniki: benzyna i olej napędowy
automatyczne skrzynie biegów, w tym stosowane w modelach 140, 202, 203, 210, 211 i 220
– Systemy zapobiegające blokowaniu się kół podczas hamowania i kontroli stabilności
Przełączniki dźwigniowe do takich rzeczy, jak poduszki powietrzne, centralny zamek, immobilizery i inne (komputery)
Mercedes S211 i W211 SBC Programowanie pompy hamulcowej więcej informacji >
garaże parkingowe stabilizacja wysokości pojazdu
Obsługa sterownika Mercedes W169 i W245 EGS 722.8 dodatkowe szczegóły >
Elektryka w samochodach, sprawdzanie sond lambda i ich wymiana w razie potrzeby, abyśmy mogli sprawdzić, czy nasze samochody z rocznika 1998 i późniejsze podają prawdziwy przebieg Bez zdejmowania głowicy silnika można odkręcić uszkodzone świece żarowe.

Filtry DPF są przez nas czyszczone. Filtr cząstek stałych, znany również jako filtr DPF (skrót od Diesel Particulate Filter), to filtr służący do usuwania cząstek sadzy ze spalin w silnikach Diesla. Od 1996 roku są standardem w elektrowniach samochodowych. Czarny dym nie był już produkowany po ich wdrożeniu.

43 thoughts on “Jak otworzyć układ scalony i co jest w środku?

 1. Hello
  What Microscope you use can you write name for me . and if you know another better microscopes it will be nice to write names for me i want buy one iam photographer and i need one but i dont know so mutch about them

 2. Sorki, ale życie jest za krótkie, żeby oglądać chłopa z zapalniczką i kombinerkami, który chce otworzyć mikroprocesor i co chwile mówi "jeśli" i "chyba" – nie sprzedaje się to XD

 3. A jak w takiej skali ma się sprawa mikrożyjątek i podobnych? Czy przy obserwacjach w bardzo dużym powiększeniu znajduje się na obiektach bakterie, wirusy czy jakie pyłki? I czy zdaża się, że takie obiekty zasłaniają, np. bakteria coś przysłania? Bakterie i wirusy są wszędzie. Często się zdarza je zobserwować przypadkiem?

 4. I to przepraszam jest prosty układ sterujacy napędem cd-rom. Wyobrazcie sobie teraz współczesny układ w technologii 3nm! Niestety sa ludzie na tym swiece o wysokim ilorazie inteligencji. 99,9% ludzi na swiecie to mrówki robotnice.

 5. Tak z ciekawości dało by się stworzysz swoją własną pewnie nie za wydajna koparkę krypto typu Asic na układach scalonych np. Do bitcoina nie mówię tu oczywiście o jakimś zarobku w formie eksperymentu

 6. Czemu ten kanał ma tylko 1.5 tys subow
  Czemu trafiam na niego dopiero teraz
  Czemu od 5 miesięcy nic nie było tu postowane
  Kuriozalne realia polskiego YouTube'a, na obcojęzycznym miałbyś już dawno milion subskrypcji przy takiej ilości filmów

 7. A rdzeń gpu też pokaż jak wygląda
  Hhhm ale ta komórka pamięcy to mają wszystkie typy pamięci nawet mój dysk w kompie i że natym pliki są wgrane nawet i gry i system operacyjny a da sie tak powiększyc by było widać wgrane pliki na tej komórce

Dodaj komentarz