Loading…

ELEKTRYK SAMOCHODOWY

Mobilny elektryk samochodowy Warszawa - Mechanika Samochodowa, Dojazd do klienta, mechanik przyjedzie do ciebie i naprawi auto pod domem.
Kontakt

Elektryka Samochodowa Zafira B Naprawa wiązki drzwi tylnych lewychPierwszy odcinek o awarii elektrycznej w naszych autkach. W tym odcinku naprawa wiązki drzwi tylnych lewych. Wcześniej zostało to źle zrobione i klient znów borykał się z problemem braku sterowania szyby , zamka centralnego ,głośnika itp . Pokażę Wam jak to naprawić w prawidłowy sposób Zapraszam do Oglądania

Kontakt Car-mobile@wp.pl

Wsparcie dla kanału. Możecie wysyłać dowolna kwotę na numer konta 06 1090 2125 0000 0001 0539 6812 Santander bank z dopiskiem na rozwój kanału

Youtube Naprawa elektroniki samochodowej, naprawy komputerów, liczników, airbag, immobilizerów, korekta liczników, cb radio serwis.

14 thoughts on “Elektryka Samochodowa Zafira B Naprawa wiązki drzwi tylnych lewych

  1. Witam. Nie działa mi centralny zamek z pilota oraz z przycisku na desce rozdzielczej, nie działa również otwieranie klapy tylniej. Czy przyczyną może być to newralgiczne miejsce ??

  2. Witam, połączyłem wszystkie przetarte przewody i po podlaczeniu nadal nie działa ani centralny ani szyby. Czy to może być bezpiecznik. Z góry dziękuję za pomoc

  3. Odczepiasz wtyczkę, wpychasz do auta aby łączenie (luty) były w słupku, ściągasz gumkę , wysuwasz piny z kostki zaprawiasz nowe konektorki z nowymi przewodami, lutujesz, koszt nawet z nowym przewodem to 20zł.

  4. "Mechanik" któremu zleciłem naprawę po zdiagnozowaniu(zajęło mu to cały dzień) stwierdził że lepiej wymienić wiązkę bo "nasi tam byli". I ok wymieniamy. Dzisiaj mija 3 dzień dalej nie mam auta(warsztat działa od 9 do 18) bo stwierdził że ktoś to wcześniej lutował olewając kolory wiązek przez co musi każdy kabel sprawdzać osobno. Wiązka koszt 290zł a robociznę oszacował na 500zł. Stąd moje pytanie, czy gość czasem nie próbuje mnie wyruchać bez mydła?

  5. Miałem podobną sytuacje w astrze h , wypiąłem kolejno konektory z kostki i zastąpiłem je nowymi z dłuższymi przewodami i polutowałem wszystko w środku auta .

  6. Najlepiej skręcić kable luty puszcza problem wróci ponownie po 2 zimach wiecznie to gówno naprawiam w swojej zafirze.. i widzę w zafirze B to samo gówno zrobili co w zafirze A co za porażka konstrukcji tego.. a wtyczki faktycznie są tak drogie że szkoda gadać …..

Dodaj komentarz